5 priežastys, kodėl verta rinktis medinę fasado apdailą

960 635 SEOHelis

5 priežastys, kodėl verta rinktis medinę fasado apdailą

Natūralios apdailos, statybos medžiagos beveik visuomet sulaukia daugiau dėmesio ir susižavėjimo. Medinė fasado apdaila – vienas geriausių sprendimų norintiems estetiškai atnaujinti namų eksterjerą ir džiaugtis ilgalaikiais rezultatais. Tačiau besirenkantiems ją gali kilti nemažai klausimų dėl medienos tipo, spalvos. Pasakojame plačiau, kuo mediena pranašesnė už sintetines medžiagas ir kokiais kriterijais remtis ieškant optimalaus varianto.

Medinis fasadas

Kuo mediena skiriasi nuo kompozicinių lauko lentų?

Norint pasirinkti tinkamą medžiagą, labai svarbu gerai suprasti medienos ir kompozicinių lentų skirtumus. Pirmasis ir pats ryškiausias – mediena yra natūrali, iš gamtos gaunama medžiaga.

Dekoruojantiems būsto išorę vietoje kompozicinių lauko lentų geriau rinktis medieną. Skirkite daugiau dėmesio natūraliai estetikai. Mediena – vienas gražiausių iš gamtos gaunamų elementų, nes pasižymi plačia raštų, atspalvių įvairove. Be to, mediena išsiskiria natūraliu pilkėjimu. Tai dangai suteikia išskirtinį efektą. Norint, kad medinė fasado apdaila išlaikytų pirminę spalvą, ją reikėtų bent kartą per metus nuvalyti.

Kodėl verta rinktis medieną?

„Doremus“ rūpinasi itin plačiu asortimentu. Jį sudaro tiek egzotinė, tiek vietinė mediena. Norintys dekoruoti namo fasadą rinktis gali iš abiejų medienos tipų, o tiems, kuriuos domina terasinės lentos, siūloma egzotinė. Tokie egzotiniai medžiai kaip Ayous, Ipe, Padauk išsiskiria ypatingu kietumu, tankumu. Ši mediena atspari drėgmei ir vabzdžiams, tad labiausiai ją rinktis rekomenduojama norintiems stilingos terasos prie baseino. Pateikiame dar kelias priežastis, kodėl verta namo išorei rinktis medieną, o ne PVC lenteles:

 

1. Galimybė susikurti unikalų dizainą

Rinktis galima iš kelių skirtingų lentų pločių. Norintys originalaus, savito dizaino gali formuoti skirtingo dydžio tarpus. Išskirtinė namo fasado apdaila atkreips aplinkinių žvilgsnius, suteiks Jūsų namams ar biurui daugiau patrauklumo.

 

2. Priimtina kaina

Egzotinė mediena brangesnė, tačiau vietinė, tokia kaip tuopų, pušų, uosių, išsiskiria išties patrauklia kaina. Tam, kad padailintumėte pastato fasadą, ne visuomet reikia daugybės lentelių.

 

3. Platus spalvų ir tekstūrų pasirinkimas

Tiek namo fasadui skirtos, tiek terasinės lentos pasižymi įdomia tekstūra, raštais. Tai suteikia eksterjerui unikalumo. „Doremus“ kataloge rasite tiek egzotinės medienos, atgabentos ir Pietų ir Vakarų šalių, tiek vietinės, taip pat žavinčios savo unikalumu.

 

4. Izoliacinės ypatybės

Mediena – vienas geriausių pasirinkimų. Pasirinkę tokį variantą, ne tik džiaugsitės dailia fasado apdaila, bet ir sumažinsite patalpų šildymo, vėsinimo išlaidas.

 

5. Ypatingas patvarumas

Nereikėtų abejoti medienos patvarumu. Mūsų regiono mediena specialiai termiškai apdorojama tam, kad atitiktų aukščiausius patvarumo ir ilgaamžiškumo standartus.

 

Patraukli, unikali tekstūra, savitos spalvos, ekologiškumas ir patvarumas – kombinacija, kuria pasižymi natūrali mediena. Jei norite, kad fasadas būtų išskirtinis, jo priežiūra – paprasta, rinkitės iš ,,Domerus“ siūlomos medienos pasiūlos, pateikiamos kataloguose. Nesate tikri dėl to, kurios fasadinės lentos tinka geriausiai? Pasitarkite su mūsų konsultantais: mielai padėsime suderinti visus jaukių, patogių erdvių poreikius.

Medinis fasadas
Medinis fasadas
Medinis fasadas

Daugiau idėjų