Austa vinilinė grindų danga 2TEC2 verslui

Antraštės

Austa vinilinė danga grindims – patikimas sprendimas komercinės paskirties patalpoms. Jomis dengtos grindys gali traukti žvilgsnį ir džiuginti paprasta priežiūra ne tik viešbučiuose, bet ir konferencijų salėse, biuruose, restoranuose ar prekybos salėse. „Doremus“ parduotuvėse galite rinktis iš dviejų tipų dangos: plytelių arba rulonų.

2tec2 danga plytelėmis

2TEC2 danga plytelėmis yra 50x50cm dydžio ir puikiai tinka pakeliamoms grindims. Jos greitai įrengiamos ir esant reikalui lengvai pakeičiamos.

Kiliminė danga

2tec2 danga rulonais

Ši austo vinilo danga puikiai tinka projektams, kuriuose yra išskirtinumo, jaukumo, estetiškumo ir patvarumo reikalavimas. Tai nepralaidi vandeniui 200cm pločio danga.

Kiliminė grindų danga

Jaukumo ir inovatyvumo derinys

Vinilo grindys išsiskiria ilgaamžiškumu ir lengvu pritaikymu. Sujungus tradicinį kilimo audimo dizainą su vinilu, sukuriama dėvėjimuisi atspari, tačiau stilinga grindų danga. Ji leidžia ne tik išryškinti patalpos estetiką, bet ir sukurti išskirtinai patrauklų interjero dizainą. Šio tipo danga neslidi, todėl puikiai tinka vientisoms grindims. Be to, vinilinę dangą lengva valyti. Tai – patikimas patvarumo, modernumo ir estetiškumo, jaukumo derinys.

 

Dangos plytelėmis ir rulonais privalumai

Dengiant grindis vinilo plytelėmis, lengva sukurti įvairesnius raštus, ornamentus, kurie taip pat gali papildyti patalpą žaismingumu, savitumu. Kataloge rasite ypatingai platų 50 x 50 cm plytelių raštų ir spalvų asortimentą, tad išsirinkti tinkamą Jūsų kuriamam interjerui – išties paprasta. Privalumas ir tai, kad vinilinė danga plytelėmis idealiai tinka pakeliamoms grindims. Prireikus galėsite grindų dangą lengvai pakeisti ar atnaujinti.

Dekoruoti grindis rulono danga siūlome tais atvejais, kai pagrindinis siekis yra išskirtinumas, estetiškumas ir patvarumas. 200 cm pločio danga nepraleidžia drėgmės ir yra atspari 90 proc. visų dažniausiai pasitaikančių dėmių rūšių. Biuruose ir kitose komercinės paskirties patalpose kuriant interjerą vienas iš svarbiausių kriterijų – lengva priežiūra. Austos, kilimus primenančios vinilinės grindys – optimalus variantas.

 

Kaip išsirinkti tinkamą grindų dangą?

Renkantis grindų dangą, gali kilti klausimų tiek dėl jos priežiūros, tiek dėl tipo ar dizaino. Pirmiausia siūlome tiksliai įvertinti individualius poreikius ir dangai keliamus lūkesčius. Taip pat:

  • Nepamirškite, kad danga turėtų derėti prie bendro interjero dizaino ar pasirinktos spalvinės paletės.
  • Atsižvelkite į patalpos planą. Jei tai – nestandartinė patalpa, pasižyminti daugybe kampų, nišų, pertvarų, siūlome rinktis dangą plytelėmis. Tuo atveju, kai grindys vientisos, o plotas didelis, puikiai tiks ir vinilinė danga

 

Siekiame, kad galėtumėte džiaugtis funkcionalia, estetiška, praktiška ir ilgaamže grindų danga. Visų „Doremus“ komandos atliktų projektų vizualus rasite svetainėje. Čia taip pat rasite ir daugybę dizainų pavyzdžių. Norite apžiūrėti ir įvertinti dangą savo akimis? Apsilankykite mūsų parduotuvėse Kaune ir Vilniuje. Tikslų adresą ir kitos susijusios informacijos rasite kontaktų skiltyje.