Kiliminė danga rulonais

Antraštės

Estetišku dizainu išsiskirianti kiliminė danga puikiai tinka skirtingo interjero namuose. Tokie kilimai suteikia patalpai jaukumo, o sumaniai pasirinkus jie gali vizualiai padidinti arba sumažinti patalpas. „Doremus“ svetainėje ir parduotuvėse galite rinktis iš ypatingai plataus kilimų raštų ir spalvų asortimento. 

Kiliminės dangos privalumai

Grindų dengimas vientisu kilimu yra puikus sprendimas tiems, kurie nori suderinti komfortą, jaukumą ir funkcionalumą. Kilimų priežiūra nėra sudėtinga, svarbiausia – dėmes valyti iš karto. Pateikiame dar kelias priežastis, dėl kurių verta rinktis būtent kiliminę dangą:

 • Kilimai sugeria garsą. Tokia danga – puiki priemonė efektyviam ramybės, tylos užtikrinimui tiek vaikų, darbo kambaryje, tiek kitose namų patalpose.
 • Kiliminė danga padidina namų komfortą. Minkštas, švelnus kilimas – itin geras pasirinkimas mėgstantiems vaikščioti basomis.
 • Tokia danga puikiai tinka vaikų kambaryje. Kilimas padeda sumažinti sutrenkimų, kitokių traumų riziką.
 • Tai – slydimui atspari danga. Slidžios grindys didina traumų tikimybę. Padengus grindis kilimu, vaikščioti yra gerokai saugiau.
 • Tokie kilimai pasižymi ilgaamžiškumu ir tvirtumu. Nekokybišką dangą lengva pažeisti, ypatingai, jei dažnai keičiamas interjeras ar stumdomi baldai. „Doremus“ dangos – itin ilgaamžės, patvarios.
 • Kilimines dangas lengva suderinti su bet kuriuo interjero stiliumi. Tokios dangos vizualiai apjungia klasikos ir modernizmo elementus, tad atrasti prie Jūsų interjero stiliaus derantį kilimo raštą ar spalvą tikrai nebus sunku.
 • Ji sulaiko šilumą. Kiliminė danga padeda sumažinti būsto šildymo sąnaudas. Kilimu dengtos grindys – vienas iš būtų išlaikyti šilumą patalpų viduje.
 • Tokia danga gali vizualiai pakeisti erdvės dydį. Jei niekaip nesugalvojate, kaip dar padidinti mažą kambarį, tai padaryti galite pasirinkę šviesios spalvos kiliminę dangą. Tamsi, sodri spalva – sprendimas tiems, kurie nori atvirkštinio efekto.

 

Kokią dangą rinktis?

Dėl raštų ir spalvų įvairovės atsirinkti tinkamiausią kiliminę dangą išties lengva. Vis dėlto tam reikia skirti pakankamai laiko. Kad užduotį įveiktumėte greičiau, pirmiausia siūlome išsigryninti konkrečius, Jums aktualiausius pasirinkimo kriterijus, lūkesčius ir poreikius. Pateikiame kelis variantus.

 • Jeigu ieškote kiliminės dangos miegamajam, kurio interjeras minimalistinis, puikiai tiks geometriniais raštais dekoruota danga. Ji pagyvins interjerą ir suteiks miegamajam subtilaus žavesio. Norintiems padidinti juntamą komfortą siūlome rinktis kuo minkštesnę dangą.
 • Interjere, kuriame dominuoja klasikinio dizaino detalės, rekomenduojame rinktis žemiškus atspalvius. Jie gali būti ir sodrūs, ir pasteliniai. Čia tiks tiek minkšta, tiek kietesnio paviršiaus kiliminė danga.
 • Vaikų miegamajam rekomenduojame rinktis spalvingesnius, išraiškingesnius atspalvius. Šioje patalpoje puikiai tinka margi ornamentai. Danga turėtų būti kuo švelnesnė ir minkštesnė.

 

Kilimai namų aplinkai suteikia ypatingo švelnumo ir jaukumo. Norite daugiau idėjų? Sunku įsivaizduoti, kaip kataloge matomi audiniai atrodo tikrovėje? Apžiūrėti audinius ir gauti naudingų patarimų galite atvykę į mūsų salonus. Taip pat užklausą galite pateikti ir telefonu ar užpildę specialią formą, kurią rasite kontaktų skiltyje. Pasirūpinkite namų jaukumu, savitumu ir patogumu lengvai – ieškokite dangos „Doremus“!