Medinė lauko terasos sistema Softline verslui

Antraštės

Medinės terasos versle – praktiškas ir todėl populiarus eksterjero formavimo sprendimas. Tokios terasų sistemos gali būti pritaikomos itin plačiai. Jos puikiai tinka ne tik SPA centruose ar kaimo turizmo sodybose, bet ir viešbučiuose, restoranuose, verslo centruose. Dėl gausybės privalumų medinės lauko terasos sistema „Softline“ – vienas iš patikimiausių sprendimų.

Trumpai apie medines terasas „Softline“

Šiai sistemai naudojama 100 proc. mediena, todėl užtikrinamas ne tik komfortas, bet ir fiziškai juntamas natūralumas, pridedantis aplinkai jaukumo, savitumo. Terasos lentos tvirtinamos prie sijų, tad pati sutvirtinimo sistema lieka nematoma. Tokiu būdu užtikrinamas lygus ir tvarkingas, jokių atplaišų neturintis paviršius, puikiai tinkantis vaikščioti tiek avint batus, tiek basomis. Dėl šios priežasties „Softline“ terasos dar dažnai vadinamos laukui skirtu parketu.

Sumontuoti terasas yra ypač lengva. Tam nereikia išankstinio gręžimo ir pradinių gilinimo etapų. „Softline“ lauko terasų sistemos puikiai tiks stogo, balkono ir baseinų terasoms. Be to, dėl tvirtinimo detalių lentas sujungti galima tiek horizontaliai, tiek vertikaliai. Tokiu būdu prie lauko terasos gali puikiai derėti ir sienų apdaila ar kiti eksterjero elementai (gėlių klombos, tvoros).

 

5 skirtingi medienos terasai variantai

„Doremus“ kataloge rasite 4 medienos atspalvių variantus: IPE, TEAK, PADAUK, MERBAU. Tam, kad būtų lengviau suprasti šių medienos tipų skirtumus ir privalumus, kiekvieną jų aptariame kiek išsamiau.

 

IPE – septynlapis balamedis

Tokia mediena išsiskiria gelsvai balsva spalva, tačiau branduolys gali būti ir ryškesnis, žalsvai rudas ar tamsiai rudas. Vidutinio ryškumo tekstūra padeda sukurti subtilius raštus.

 

TEAK – didysis tikmedis

Šio medžio lentos spalvinė paletė vyrauja nuo šviesiai pilkos iki gelsvai balkšvos. Tokios spalvos lauko terasos dažniausiai naudojamos SPA centruose. Medžio branduolio spalva – nuo gelsvai rudos iki riešuto rudos. Spalva nėra labai vientisa. Tai leidžia sukurti žaismingesnius ornamentus.

 

PADAUK – rausvasis koralmedis

Tokia mediena jaukios balsvai rusvos spalvos, branduolys – raudono atspalvio. Medienos tekstūrą pagyvina juodos gyslelės. Lentelės gali būti gerokai platesnės nei pirmųjų tipų – 10–20 cm pločio. 

 

MERBAU – plienmedis

Vyraujantys plienmedžio atspalviai – raudonai ruda, tamsiai ruda arba rudai oranžinė. Tekstūrą, kaip ir PADAUK medienos atveju, pagyvina geltonos gyslelės. Plienmedžio mediena – jauki, maloni ir labai patvari.

 

Ieškote, kuo papuošti savo restorano, kavinės, viešbučio ar SPA centro terasą? Užsukite į „Doremus“ saloną. Čia dirbantiems specialistams padedant, Jūsų lauko terasos išsiskirs ne tik žvilgsnį traukiančiu dizainu, bet ir ilgaamžiškumu bei patvarumu. Mielai ne tik padėsime išsirinkti tinkamiausią medieną, bet ir pasidalinsime naudingais patarimais. Įrodysime, kad įrengti savitą ir praktišką terasą lengva – tereikia tinkamos dangos.