Nematomo tvirtinimo medinis fasadas Techniclic

Antraštės

Medinis fasadas – puikus pasirinkimas eksterjerui. Ši lauko sienų apdaila suteikia natūralumo ir jaukumo įspūdį, be to, yra nekenksminga aplinkai. „Doremus“ siūlo kokybišką ir patvarią medieną, kurios asortimento gausa leis susikurti originalų namų įvaizdį. Aukštos kokybės medienos apdaila pasižymi skirtingomis savybėmis. Žinodami jas, tinkamiausią variantą galite atsirinkti lengviau.

Fasadas „Techniclic“: kodėl verta jį rinktis?

Šis naujas medinio fasado montavimo būdas yra skirtas tvirtinti medines lentas sienose ir lubose. Medinį fasadą „Techniclic“ itin lengva sumontuoti bei išardyti, perdaryti. Dėl šios technologijos oras laisvai cirkuliuoja, taip saugodamas medieną nuo žalingų aplinkos veiksnių (drėgmės, pelėsio). Dar vienas privalumas – tai, kad technologija „Techniclic“ ir medinis fasadas puikiai tinka tiek prekybinių erdvių, tiek biurų eksterjerui sukurti. Taigi, jei norite, kad lauko sienų apdaila būtų lengva ir greita, šis derinys – išties vertas dėmesio.

 

Rinkitės ne tik inovatyvią technologiją, bet ir kokybišką medieną

„Doremus“ kataloge rasite skirtingų rūšių medienos. Trumpai aptariame jų ypatumus.

  • „Thermo“ ayous (kietasis šarvamedis). Ši egzotiška mediena randama Vakarų Afrikoje. Ji minkšta, dėl to lengvai apdirbama. Lentose nerasite šakotų vietų, tad jos puikiai tiks kuriant minimalistinį įvaizdį.
  • „Thermo“ šiaurinė pušis. Šiaurinės pušies mediena yra tamsesnė nei kietojo šarvamedžio. Ši mediena yra šakota, rievėta, todėl sukuriamas išskirtinis natūralus raštas. Bėgant laikui pušies mediena tamsėja.
  • Iroko (akmenmedis). Šios medienos spalva varijuoja nuo švelniai gelsvos iki tamsiai rudos. Bėgant laikui akmenmedžio mediena įgauna tamsesnį atspalvį. Iš jos suformuotas medinis fasadas bus ilgaamžis, atsparus aplinkos poveikiui.
  • Geltonoji pušis. Ji išsiskiria universalumu ir tvirtumu. Ši mediena pasižymi švelnia auksine spalva. Geltonosios pušies lentos yra vienos patvariausių, atsparių drėgmei ir temperatūrai. Tekstūra išsiskiria ir rievėmis, kurios sukuria patrauklų raštą. Tokia mediena sukuria prabangaus eksterjero įvaizdį.
  • „Padauk“ (rausvasis koralmedis). Rausvasis koralmedis išsiskiria spalvų gama – ji varijuoja nuo švelniai rausvos, gelsvos iki sodriai raudonos. Koralmedžio lentos yra atsparios aplinkos poveikiui ir kinivarpoms. Lauko sienų apdaila pasižymi savitumu, originalumu.
  • „Thermo“ tuopa. Ši mediena taip pat pasižymi spalvų gausa – nuo kreminės gelsvos iki tamsiai rudos. Tuopa populiari dėl universalumo – ji pritaikoma ne tik lauko, bet ir vidaus apdailai.
  • „Thermo“ uosis. Uosio mediena yra šviesi, išskirtinai ilgaamžė. Ši mediena yra maloni liesti, nes išsiskiria švelnia tekstūra. Džiovinama ji mažai susitraukia, tačiau išlieka elastinga.

„Doremus“ komanda jūsų poreikiams patenkinti atrenka patvariausios, lengviausiai prižiūrimos medienos rūšis. Dėl šios priežasties medinis fasadas džiugina ne tik estetiškumu, patrauklumu, unikalumu, bet ir ilgaamžiškumu. Tai ypatingai svarbu įrengiant komercines, gausiai naudojamas erdves.

 

Norite pasirūpinti terasos, lauko sienų apdaila be papildomų rūpesčių? Susisiekite su mūsų komanda, aptarkite ir priimkite sprendimus, kurie leis grožėtis nepriekaištinga terasa ir sienomis ilgus metus.