Kilimai verslui - Doremus

Slide Kilimai verslui Kilimai verslui Kilimai verslui Kilimai verslui
Rugxstyle kilimai – kurk tai, kas netikėta. Šie kilimai gimė iš daugkartinės prizų laimėtojos Freestile kiliminių plytelių kolekcijos. Tai tvirti savo struktūra kilimai, kurie bet kuriai erdvei suteiks originalumo ir identiškumo. Kilimus taip pat galima pagaminti pagal individualius pageidaujamus dydžius, naudojant įvairius gamintojo siūlomus apsiuvimus.
Ar Jums patinka spalvos? Norite į ofiso ar parduotuvės interjerą įlieti jaukumo, ryškumo? Su vokiečių gamintojo "Object Carpet" kilimų kolekcija RUGXS Jūs turite aibės opcijų spalvoms, apsiuvimams, kilimų dizainams nuo itin ekspresyvių iki minimalistinių. Kilimų formos taip pat gali būti tiek standartinės, tiek pagal indivualius užsakymus: stačiakampiai, apvalūs, ovalūs, šešiakampiai ir t.t.
Šie kilimai yra ilgaamžiai, nekenkiantys sveikatai ir tinkantys alergiškiems žmonėms. Jie atitinka LEED ir DGBN pastatams keliamus reikalavimus ir užtikrina aukščiausius ekologinius standartus. Šiuose produktuose nėra latekso, bitumo ir sertfikuojami turi Blue Angel sertifikatu.
Kilimų apačia yra pagaminta iš aukštos kokybės, neslidaus ir šilumą izoliuojančio BLACKTHERMO veltinio sluoksnio.

Kaina: Nuo €