Medinės terasos privatiems klientams - Doremus

Slide Medinė lauko terasos sistema Softline Medinė lauko terasos sistema Softline Medinė lauko terasos sistema
Softline
Medinė lauko terasos
sistema Softline
Klasikinis lauko terasos pasirinkimas - medinė terasa, tačiau ne visos medienos vienodai atlaiko temperatūrinius svyravimus ir ne visos tvirtinimo sistemos padeda išlaikyti terasos estetiškumą ir ilgaamžiškumą. Mūsų siūloma Softline medine terasų sistema Lietuvoje prekiaujame >10 metų ir džiaugiamės patenkintais klientais, pasak kurių "atsipirko kiekvienas sumokėtas pinigas". Softline® - tai egzotinės medienos lauko terasa su nematoma tvirtinimo sistema.
Tai lauko terasa su nematomu tvirtinimu. Atrinktos lentos yra pirmos klasės, pati sistema paprasta, tačiau techniškai išdirbta iki smulkmenų - tad dėl šių dviejų kriterijų - dažnai vadinama "parketu lauke". Lentos įrengiamos be jokio matomo varžto - vadinasi lauko terasos plote nėra silpnų taškų, ar varžtų išsisukimų. Tam tikrų medienos rūšių lentų matmenys galimi dviem formatais: 20 x 100 x 800-1200-1600-2000-2400mm ir 25 x 140 x 1000-1500-2000-2500mm.

Su šia lauko terasos sistema siūlomos medienos rūšys: Padauk, Merbau, Ipe, Cumaru, Tikas ir Bambukas yra pasirinktos dėl savo techninių charakteriskų leidžiančių labiausiai prisitaikyti prie kintančių oro sąlygų įvairiose šalyse.

Kaina: Nuo 113€/m2 (į kainą įskaičiuota I klasės mediena, tvirtinimo detalės ir varžtai). Kaina priklauso nuo pasirinktos medienos rūšies ir lentų pločio.