Medinės terasos privatiems klientams - Doremus

Slide Medinė lauko terasos sistema Softline Medinė lauko terasos sistema Softline Medinė lauko terasos sistema
Softline
Medinė lauko terasos
sistema Softline
Klasikinis terasos pasirinkimas - medinė terasa, tačiau ne visos medienos vienodai atlaiko temperatūrinius svyravimus ir ne visos tvirtinimo sistemos padeda išlaikyti terasos estetiškumą ir ilgaamžiškumą. Mūsų siūloma Softline medine terasų sistema Lietuvoje prekiaujame >10 metų ir džiaugiamės patenkintais klientais, pasak kurių "atsipirko kiekvienas sumokėtas pinigas". Softline® - tai egzotinės medienos lentų nematoma tvirtinimo sistema.
Tai medinė terasos sistema su nematomu tvirtinimu. Atrinktos lentos yra pirmos klasės, pati sistema paprasta, tačiau techniškai išdirbta iki smulkmenų - tad dėl šių dviejų kriterijų - dažnai vadinama "parketu lauke". Lentos įrengiamos be jokio matomo varžto - vadinasi terasos plote nėra silpnų taškų, ar varžtų išsisukimų. Lentų matmenys: 20 x 100 x 800-1200-1600-2000-2400mm.

Su šia sistema siūlomos medienos rūšys: Padauk, Merbau, Ipe, Cumaru ir Tikas yra pasirinktos dėl savo techninių charakteriskų leidžiančių labiausiai prisitaikyti prie kintančių oro sąlygų įvairiose šalyse.

Gamintojo puslapis: www.vetedy.com