Medinis fasadas verslui - Doremus

Slide Medinis fasadas Medinis fasadas Medinis fasadas Medinis fasadas
Medinis fasadas – puikus pasirinkimas eksterjerui. Medinė lauko sienų apdaila suteikia natūralumo, estetikos ir jaukumo įspūdį. Šis medinio fasado montavimo būdas yra skirtas tvirtinti medines lentas sienose ir lubose. Dėl šios technologijos oras laisvai cirkuliuoja, taip saugodamas medieną nuo žalingų aplinkos veiksnių (drėgmės, pelėsio). 
Techniclic medinė fasadų sistema gali būti įrengta vertikaliai, horizontaliai ar diagonaliai pasirenkant tiek skirtingus lentų pločius: 60, 100, 140mm, tiek ir skirtingus intarpus tarp jų: 6, 10, 20, 30mm. Ir visa tai galima tarpusavyje miksuoti sukuriant unikalų ir estetišką fasado dizainą.

Tai visiškai nematoma tvirtinimo sistema, leidžianti, esant būtinybei, pakeisti lentas bet kurioje fasado vietoje. Tiek lentos, tiek tvirtinimo elementai yra pateikiami iš vieno gamintojo, todėl garantija suteikiama visai sistemai.

Kaina: Nuo 95€/m2 (į m2 kainą įskaičiuota lentos, tvirtinimo detalės, bėgeliai, intarpai). Kaina priklauso nuo pasirinktos medienos, lentų pločio bei intarpų dydžio.