Naujos kartos kiliminės plytelės ir kilimai - Doremus

Naujos kartos kiliminės plytelės ir kilimai

Naujos kartos kiliminės plytelės ir kilimai 533 400 Doremus
Kiliminė danga rulonais

Naujos kartos kiliminės plytelės ir kilimai – atveria galimybes kurti tai, kas neįtikėtina

Vokiečių gamintojas “Object Carpet“, pristatydamas naujos kartos dangas plytelėmis FREESTILE, patvirtina, jog yra vienas iš inovatyviausių kiliminių dangų gamintojų pasaulio rinkoje. Esminės inovacijos sulaužo įprastus standartus – FREESTILE apjungia ne tik funkcionalumą ir dizainą, bet ir atsakomybę prieš aplinką. Ši danga itin tinkama DGNB ir LEED (“žaliems”) pastatams.

FREESTILE (kiliminė danga plytelėmis 50x50cm) ir RUGXSTYLE (kilimai) kolekcijos specialia audimo technika atspindi ne tik grindų modernumą ypač kietu dangos paviršiumi, bet ir apjungia visus tekstilinių grindų dangos privalumus, susijusius su komfortu, sveikata, atsparumu slydimui bei akustinėmis savybėmis.

Šioje kolekcijoje yra itin mažas kietųjų dalelių kiekis, t.y. 50% mažiau lyginant su akmens masės plytelėmis ar parketu. Tai patvirtina GUI sertifikato rezultatai, o gautas TUV sertifikatas įrodo, jog ši danga tinkama alergiškiems žmonėms.

Norite peržiūrėti kaip šie kilimai ar kiliminė danga atrodytų didesnėje erdvėje? Kviečiame pasinaudoti gamintojo konfiguratoriumi ČIA