Medinis fasadas Techniclic

Antraštės

„Techniclic“ – tai montavimo technologija, sukurta lengvai, greitai sienų ir lubų apdailai. Nusprendus ją pritaikyti, tereikia atsirinkti tinkamiausią medieną iš gausaus „Doremus“ asortimento. Suderinus technologiją ir aukščiausios rūšies medieną, fasado apdaila bus ne tik paprasta, bet ir ypatingai daili, ilgaamžė.

Keblus montavimas – praeityje

„Techniclic“ technologija sukurta siekiant maksimaliai paprasto fasado montavimo. Tikslas įgyvendinamas lengvai: prie specialaus pagrindo tvirtinamas bėgelis, o prie jo – apdirbta lenta. Ši technika išskirtinė, nes pasiekiamas nepriekaištingas rezultatas: nesimato jokių tvirtinimo elementų, lentas skiria vienodi tarpeliai, kurių plotį galima reguliuoti.

 

Lentų tvirtinimui – vos 4 žingsniai

 1. Pirmiausia ant pagrindo turite pritvirtinti rėmą.
 2. Patikimai pritvirtinę rėmą, tiesiog įstatykite sąvaržą.
 3. Ant sąvaržos įstatykite lentą.
 4. Tam, kad lenta būtų gerai suspausta, sutvirtinkite ją specialia detale.

Procesas kartojamas, kol atliekama reikiamo ploto fasado apdaila.

 

Kodėl verta rinktis „Doremus“ siūlomą metodą „Techniclic“?

 • Inovatyvus lentų montavimas užtrunka net 4 kartus trumpiau nei taikant įprastus metodus.
 • Lentų tvirtinimo metu sukuriami tarpeliai, kurių dydis gali skirtis. Tai paįvairina fasado dizainą.
 • „Techniclic“ metodu sujungtos lentos yra tolygios, jų paviršiuje nematyti jokių montavimo elementų.
 • Lentas galite montuoti ne tik ant naujų, bet ir rekonstruojamų pastatų.
 • Montavimo mechanizmas atsparus rūdžių susidarymui, kitokiam neigiamam aplinkos poveikiui.
 • Tarpai tarp lentų užtikrina oro cirkuliaciją, todėl fasadas yra ilgaamžis.
 • Priklausomai nuo pageidaujamo estetinio rezultato, rinktis galite iš 3 lentų pločio variantų.

 

Nepriekaištingi rezultatai – tik pasirinkus patikimą medieną

Fasado apdaila naudojant „Techniclic“ technologiją gali būti atliekama tik pasirinkus ypatingai patvarias, tvirtas lentas. Tam, kad užtikrintų išskirtinį rezultatą, „Doremus“ ekspertai atrinko 7 rūšių medieną, pasižyminčią puikiomis ne tik kokybinėmis, bet ir estetinėmis ypatybėmis. Skirtinga tekstūra, raštas, spalva – tai erdvė jūsų eksterjero vizijai įgyvendinti.

Visų tipų mediena atspari temperatūros pokyčiams, vabzdžiams ir pelėsiui, tad stilingais ir jaukiais namais galėsite džiaugtis ilgai.

 

Sprendimai, tinkantys ir moderniems, ir tradicijų įkvėptiems namams

„Techniclic“ puikiai tinka tiek moderniam, tiek klasikiniam namų įvaizdžiui formuoti. Dėl plačios spalvinės, tekstūros, lentų pločio pasiūlos medieną lengva priderinti prie skirtingo eksterjero. Šias lentas galite komponuoti su mūru, plytomis, kitokiomis medžiagomis. Galite imtis ir originalių sprendimų įgyvendinimo – „Techniclic“ fasado apdaila tiks ir šiuolaikiškam balkono, terasos stiliui sukurti, visam namui (taip pat ir stogui) padengti.

 

„Doremus“ specialistai pasirengę atsakyti į visus jums rūpimus klausimus, pristatyti sudominusios medienos rūšies specifiką ir padėti pasirinkti tinkamiausią variantą. Susikurkite jaukius, gražius, patogius namus lengvai – užsukite į „Doremus“ salonus arba susisiekite kitu, jums patogiausiu būdu.