Apie mus

Antraštės

Ką mes darome? Pateikiame grindų dangų sprendimus visiems ieškantiems… – funkcionalumo, https://bstdating.de/deutsche-lesben/ dizaino, estetiškumo bei patvarumo. Visos mūsų pasirinktos grindų dangos yra pagamintos su atsakomybe, tad ilgam suteikia džiaugsmo akims ir širdžiai.

Kaip mes tai darome? Mūsų tikslas – patenkinti visus užsakovo lūkesčius grindų dangai. Kiekvienu atveju ieškome tinkamiausio sprendimo ir suteikiame laiko bei mūsų patirties patikrintus sprendimus, o ne vaikomės greito pelno. Mūsų veiklos leitmotyvas – „džiaugsmas dėl mažos kainos trunka trumpiau, nei liūdesys dėl blogos kokybės“.

Kodėl mes tai darome? Mes žinome, kad „kaina ilgainiui pasimiršta, o vertė išlieka“.

Atsiliepimai

Antraštės

„Visada malonu dirbti su tais, kurie nebijo iššūkių, ir nestandartinių sprendimų. Doremus palaiko netikėčiausiais idėjas ir padeda savo patirtimi, kokybiškais produktais jas įgyvendinti. Sėkmės Jums!“

Architektė Renata Mockutė // www.dizu.lt

„Dangą naujų namų grindims rinkomės išties ilgai. Ne vieną mėnesį mynėme Doremus salono slenkstį, apžiūrinėdami bei čiupinėdami grindų pavyzdžius. Veždamiesi juos ir į naujus namus, bei taip mėgindami prisijaukinti sau labiausiai tinkantį variantą. Nepaisant ilgokai užsitęsusių paieškų, Doremus visuomet mus pasitikdavo su šypsena bei maloniai atsakydavo į visus kylančius klausimus.
Ir tikrai, po daugiau nei 3 metų, galime drąsiai pasakyti, kad išsirinkta vinilinė grindų danga iš Doremus – vienas geriausių sprendimų mūsų namuose. Tai ne tik gražios grindys. Jos suteikia patogumo ir atsipalaidavimo pojūtį, kuomet nereikia sukti galvos dėl išsiliejusio vandens ar nukritusiu sunkesnio daikto, bei kuomet vaiko dažais išpieštos grindys sukelia vien tik šypseną. Neabejotinai rekomenduojame jas visiems savo jaukius namus įsirenginėjantiems draugams ir pažįstamiems. Neabejotinai rekomenduojame jas ir Jums. „

Justė ir Paulius B.

„Doremus-tobula profesionalų komanda. Vinilinės grindys mūsų studijoje buvo įrengtos per 2 darbo dienas. Netikėjom, bet akivaizdu- 50 kv.m aukščiausios kokybės grindų dangos buvo techniškai, kruopščiai ir tvarkingai paklota kompanijos meistrų. Didžiausias dėķui už darbo kultūrą.

 Rekomenduoju profesionalus!“
Studijos ArchiSpektras arch. Aidas Kalinauskas

„Norėčiau pasidžiaugti įmonės “Doremus” paslaugomis, pradedant nuo objekto apziūros, los-mejores-sitios-de-citas-para-padres-solteros/ sąmatos pateikimo, medžiagų pristatymo ir baigiant dangos klojimu. Visi etapai vyko sparčiai, o bendravimas profesionalus ir dėmesingas. Tai jau trečia mano patirtis su šia įmone. Rekomenduoju.

Mindaugas 45 m., Kaunas

„Kokybiškos medžiagos, atstovaujamos tikrų profesionalų! Puikūs partneriai nuo pagalbos parenkant tinkamiausią dangą bei
reikiamus priedus iki nepriekaištingų montavimo paslaugų. Visuomet pateikia visus reikiamus atsakymus ir padeda surasti sprendimus, net kai iškyla nenumatytos situacijos.

Kas kartą malonu dirbti kartu, o rezultatas visuomet džiugina!

Interjero dizainerė Ramunė Vytė

„Praėjo jau du metai nuo terasos Softline sistemos įrengimo, noriu Jums padėkoti už tikrai aukštą kokybę, puikų ir greitą aptarnavimą, bei aiškų suvokimą ko reikia klientui.

Labai džiaugiuosi, kad pasirinkau būtent Jus. Tikrai rekomenduosiu jūsų įmonę draugams ir pažįstamiems. 

Visokeriopos sėkmės versle ir gyvenime. 
Didelis Jums ačiū !“
Darius Staugaitis

Neužilgo ši skiltis bus papildyta daugiau atsiliepimų.