Naujas skandinaviškas interjero stilius Lagom

1024 683 Adminas

Naujas skandinaviškas interjero stilius Lagom

Lagom – tai naujas skandinaviško interjero stilius. Pats žodis „Lagom“ reiškia „pakankamai / saikingai“, kitaip tariant „nei per daug – nei per mažai“, balanso ieškojimas.

Lagom apibūdinama ne tik interjero tendencija, tačiau apima visą gyvenimo būdą, filosofiją. Tai viskas, kas palengvina gyvenimą, paverčia jį paprastesniu ir džiugesniu. Šio požiūrio pamatas yra mažiau streso, daugiau dėmesio savo mėgstamiems užsiėmimams bei atsakingas vartojimas sąmoningai suvokiant jo įtaką aplinkai. Remiantis šiais esminiais punktais – kuriamuose Lagom stiliaus interjeruose pirmenybė teikiama ilgalaikiam funkcionalumui, nuosaikumui bei daugiau kokybei nei kiekybei.

Vinilinės grindys

Tai jokiu būdu nėra išgrynintas minimalizmas, atvirkčiai – šviesiomis, prigesintomis spalvomis kuriama erdvė, kurioje atsiskleidžia keletas ryškesnių detalių, išreiškiančių šeimininkų asmenybę bei paliekama vietos kūrybiškumui.

Daiktai įsigyjami arba dėl to, kad jie yra funkcionalūs ilgoje perspektyvoje arba gražūs ir teikiantys džiaugsmo. Baldai minimalūs, tačiau su subtiliom detalėm. Atsikratoma visų nereikalingų daiktų, paviršiai (palangės, lentynos) neturi būti apkrauti.

Lagom – tai gyventi paprastą gyvenimą jo nekomplikuojant, vertinti ir džiaugtis tuo, ką turi. Namai turi sukurti šviežumo ir ramybės pojūtį, dažnai šiuose interjeruose vyrauja keletas didesnių augalų.

Įneškite Lagom stiliaus paprastumo į savo namus pradėdami nuo grindų. Čia vyrauja ramūs, šviesūs, neišsiskiriantys ir nuosaikūs dizainai, kurių gausu mūsų vinilinių grindų lentelėmis/plokštėmis kolekcijose.

Vinilinės grindys lentelėmis

Vinilinės grindys lentelėmis

Daugiau idėjų